- HP

Цена
€228 33 / 446 57 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост: HP DesignJet T1700 |
| Цвят: Yellow |
| Обем, ml: 300ml |
| Други: Dye-based, 6 pl |
| Приложение: за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) (pages) | 3000 страници |
| Обем (ml) | 300 ml |
| Съвместима серия принтери | HP PageWide Pro серия |
| OEM код | P2V70A |
| Капацитет | 300 мл |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.51кг |
Консуматив HP 730 300 ml Жълт Мастилен Касет – P2V70A
Получавайте ярки и наситени жълти отпечатъци с оригиналния мастилен касет HP 730. Създаден за високообемни принтери HP DesignJet и PageWide XL, този 300 ml касет осигурява надеждна работа и остри, устойчиви на избледняване цветове за технически чертежи, постери и signage.
Ключови Предимства
- Оригинално качество HP — Генуйните пигменти на HP гарантират точни цветове и дълготрайни отпечатъци.
- Голям капацитет — Обем от 300 ml намалява честотата на смяна и поддържа непрекъснат работен процес.
- Постоянни резултати — Проектиран за HP принтери, осигурява надеждни, без ивици отпечатъци всеки път.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Производител | HP |
| Модел | 730 |
| Цвят | Жълт |
| Обем | 300 ml |
| Тип мастило | Пигментно |
| Тип касет | Оригинална |
| OEM код | P2V70A |
| SKU | P2V70A |
| EAN | 190781771289 |
Какво има в кутията
- 1 x HP 730 Жълт мастилен касет (300 ml)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






